Simultane Tercüme

by Akay
Categories: Genel
Comments: No Comments
Published on: 23 Aralık 2011

Yıllardır Türkiye’de simutane tercüme etkinliklerinde adından başarıyla söz edilen Akay Tercüme, sağlık sektöründen inşaat sektörüne, sağlık sektöründen kişisel gelişim ve koçluk firmalarına kadar farklı alanlarda faaliyet gösteren onlarca kurum ve kuruluşa çeşitli etkinliklerinde simutlane tercüme hizmetleri gerçekleştirmiştir. Organizasyon sahibinin arzusu doğrultusunda tüm simultane ekipmanlarıyla da çeşitli organizasyonlar sonunda adından başarıyla söz ettiren Akay, İstanbul’dan Ankara’ya, İzmir’den Antalya’ya kadar birçok ilde tercüme desteği sağlamaktadır.

Simultane Tercüme çalışmalarımızdan bazıları aşağıda listelenmiştir. Tercüme çalışmalarımız kendi alanında profesyonel kadro ile yürütülmekte olup, en üst düzey teknolojik çalışma materyalleri aracılığı ile yapılmaktadır.

-Uluslar arası konferanslar
-Paneller
-Seminerler
-Oturumlar
-İş görüşmeleri
-Toplantılar
-Forumlar
ve diğer organizasyonlarda simultane tercümanlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımızla kırk dilde, her konuda ve siz nerede isterseniz orada yanınızdayız.

Simultane tercüme kapsamında sağlanan hizmetler:

-40 dilde Simultane Tercüman
-Simultane Tercüme Ekipmaları
-Tercüman Kabini
-Dinleyici Kulaklıkları

Simultane Tercüme ile ilgili detaylı bilgi almak ve avantajlı fiyat fırsatlarından yararlanmak için hemen müşteri temsilcilerimizle görüşün.

Share this
No Comments - Leave a comment

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>