Kurumsal

Comments: No Comments

VİZYON

Akay Tercüme olarak vizyonumuz; kurulduğumuz günden bu yana her gün kendimize ve müşterilerimize değer katarak, üstlendiğimiz projelerin tercümesini alanında uzman proje yöneticilerimiz ve tercüman ekibimizle birlikte kaliteli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirerek, sektörde edindiğimiz başarılarımıza yenilerini ekleyerek pazarda elde ettiğimiz payın kapsamını ve kapasitesini artırmaktır.

Tercüme sektöründe fark edilen bir kuruluş olarak öne çıkan Akay Tercüme, gerçekleştirdiği tercüme projeleriyle kendini ispatlayarak edindiği referanslarla bu istikamette hızla yol kat etmektedir.

 

MİSYON

Akay Tercüme oluşturduğu standartlar çerçevesinde belirlediği eşsiz stratejisiyle, organizasyon şemasında deneyimli çalışanlara, tercümanlara, proje müdürlerine, redaktörlere ve editörlere yer vererek, kendi endüstrisi ve sektöründe giderek gelişen ve büyüyen kobiler dahil olmak üzere başarılı projelerle ilklere imza atan, uluslar arası pazarlara yönelen, kendi ülkesine ve insanlarına değer katan firmalara doğru, güvenilir, kaliteli ve sürdürülebilir tercüme desteği sağlamayı kendine misyon edinmiştir.

Kurulduğu günden bu yana tercüme projelerini edindiği bu misyon doğrultusunda gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir. Bu sayede, kendi sektörünün öncüsü pek çok firmaya kaliteli tercüme tedarikinde bulunarak, tercüme büroları arasındaki farkını kanıtlamıştır.

Share this
No Comments - Leave a comment

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>