Hakkımızda

Comments: No Comments

Akay Tercüme Bürosu olarak, kurulduğumuz günden bu yana gerek kurumsal gerekse bireysel tercüme çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. İstanbul – Bakırköy’de bulunan tercüme ofisimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde.

Kendi alanında gerek mesleki eğitim/becerilerini tamamlamış gerekse dil eğitimini almış noter yeminli tercümanlarımız aracılığı ile hukuki, tıbbi, ticari, akademik, edebi ve web site yazılımlarınızın titizlikle tercüme hizmetini bizim aracılığımız ile alabilir, vize işlemlerinizde profesyonel bir danışman olarak yanınızda olabiliriz.

Akay Tercüme Bürosu olarak, kurulduğumuz günden bu yana teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize ardıl ve simultane tercüme çalışmalarınızda da destek sağlıyoruz.

Uluslararası ticaret arenasında faaliyetlerini sürdüren çok uluslu şirketlerden, hukuki alanda kendini ispatlamış şahıslara kadar birçok referansı bünyemizde barındırıyoruz.

Akay Tercüme Bürosu - 0212 583 0 625

 

Share this
No Comments - Leave a comment

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>