Almanca Çeviri

by Akay
Categories: Genel
Tags: No Tags
Comments: No Comments
Published on: 19 Aralık 2011

Almanca tercüme çalışmaları, kendi alanında uzmanlaşmış ve minimum 4 yıllık fakültelerden mezun çevirmenler tarafından yapılmaktadır.Günlük Türkçe Almanca ve Almanca Türkçe kapasitemiz 20-25 sayfa aralığındadır.
Almanca Tercüme konusunda çalışma alanlarımız;
Almanca – Türkçe Web Siteleri ve Multimedya Çevirileri
Bilgisayar ve web alanında kendi alanında uzman çalışanlarımız ile Almanca – Türkçe, Türkçe – Almanca çevirilerinizi sorunsuz ve kaliteli şekilde yapılmaktadır.
Almaca – Türkçe Ticari Tercüme Çalışmaları
İhale şartnameleri, uluslararası ticaret sözleşmeleri, kanuni anlaşmalar ve sözleşmeler, yazışmalar, ithalat ve ihracat yazışmaları.
Almanca Teknik Tercüme Çalışmaları
Otomatik, otomasyon, mekanik, enerji, tarım ve gıda, denizcilik ve telekominikasyon alanlarında çeviri çalışmaları yürütülmektedir.
Almanca Tıbbi Tercüme Çalışmaları
Tıbbın birbirinden farklı birçok alanında yapılan çeviri çalışmaları büyük bir titizlikle yürütülmektedir. İlaç prospektüsleri, klinik raporları gibi çalışmalar, medikal çeviriler kendialanında uzman tercümanlarımız aracılığı ile yapılmaktadır.
Almanca Bilimsel Akademik Çeviri Çalışmaları
Kitaplar, akademik belgeler, araştırma notları, eğitim kaynakları ve birbirinden farklı birçok tez, ödev için akademik çalımalar yapılmaktadır.

Share this
No Comments - Leave a comment

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>